هاست وردپرس با طعم تند و تیز

درباره ما

تجربه نهایت سرعت هاست

ایده سرویس های میزبانی بهینه شده برای موارد خاص در اوایل سال ۲۰۱۳ به ذهن تیم توسعه دهنده با تجربه در زمینه سرور ها و راهکار های میزبانی رسید. در همین راستا این مجموعه تصمیم بر اجرای این سیستم گرفت. حاصل یک سال و نیم تحقیق و آزمایش تیم R&D سرویس حاضر است که اولین و تنها سرویس میزبانی اختصاصی شده برای نرم افزار خاص در ایران است. از نظر نوع معماری و منطق عملکرد سیستم نیز در دنیا منحصر به فرد است. علاوه بر این این سرویس مراحل تست خود را برروی  بیش از ۲۵۰ وبسایت وردپرسی با میانگین ۷۰۰۰ بازدید در روز با موفقیت پشت سر گذاشته است.

وردپرس کارا اولین سری از مجموعه سرویس های میزبانی اختصاصی شده برای نرم افزار های خاص می باشد. استارت آپ توسعه دهنده این مجموعه از سرویس ها نام High Performance WordPress یا به اختصار HPWP را برای سرویس های میزبانی مختص وردپرس برگزید. دلیل این انتخاب نام هم کارامدی سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس بر روی این هاست ها، از نظر سرعت، کارایی، قدرت پردازش اطلاعات در نتیجه استفاده بهینه از منابع سرویس می باشد. تمامی این موارد به صورت تخصصی در صفحات خدمات شرح داده شده است.

به طور خلاصه اساس هاست وردپرس کارا از کنار هم قرار گرفتن سرویس های مختلف از جمله NGINX، FPM، HHVM، PageSpeed، NAXSI، Cache با بهره گیری از سخت افزار قدرتمند و بروز در بزرگترین دیتا سنترهای دنیا، تغییر نوع هارد دیسک به SSD با سرعت انتقال داده ها بالغ بر  ۴۴۵٫۴MBps،  تغییر در موتور پایگاه داده و استفاده از MARIA DB و از همه بالاتر بستر ابری برپایه OpenStack بزرگترین پروژه متن باز دنیا که موجبات رایانش ابری، مدیریت یکپارچه و استفاده حداکثری از منابع را در کنار سرعت، کارایی و سهولت موجب شده است؛ تشکیل شده است.

در حال حاضر این سرویس ها به صورت های میزبانی اشتراکی، سرور مجازی با معماری CEPH و سرورهای مجازی High Availability  که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد. در آینده نزدیک سرویس های میزبانی اختصاصی شده برای سایر مدیریت محتوا ها از جمله جوملا (Joomla)، دروپال (Drupal)، مجنتو (Magento) و … و همچنین برای فریم ورک های تحت PHP مثل لاراول (Laravel) و … راه اندازی خواهد شد. در ضمن به علت وجود دانش فنی و ابزار امکانات نزد گروه High Performance می توانید درحال حاضر تیم برنامه نویسی ما قادر به ارائه میزبانی بهینه برای هر نرم افزار تحت PHP می باشد.

در مدت کمی که از راه اندازی هاست وردپرس کارا می گذرد، رضایت مشتریان ناشی از تغییر محسوس در کارایی و به خصوص در سرعت، مشوقی برای ارائه سرویس های بیشتر و نوآوری بوده است. به زودی مستنداتی در خصوص مقایسه سرویس های هاست قبل از بهینه سازی و بعد از بهینه سازی برای یک وب سایت و همچنینن مقایسه کارایی میزبانی  برای سرویس های عادی و بهینه شده از طرف تیم HPWP منتشر خواهد شد.

تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روز و در همه ایام سال از طریق سیستم مکانیزه پشتیبانی، به مشتریان خدمات ارائه نموده و تیم فروش همواره پاسخگوی سوالات شماست.