هاست وردپرس با طعم تند و تیز

وردپرس کارآ چگونه وب سایت ها را بهینه سازی می کند ؟

تجربه نهایت سرعت هاست

9 تکنیک منحصر بفرد هاست وردپرس

هاست وردپرس گروه وردپرس کارآ تنها سرویس میزبانی وب در ایران می‌باشد که این تکنولوژی ها برای بهینه‌سازی و افزایش کارآمدی سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده نموده است و به کمک این تکنولوژی‌ها شما وب سایتی سریع‌تر و کارآمدتر خواهید داشت.

NGINX یک وب سرور برای اجرا درخواست های کاربر هستند که بسیار قدرتمند تر و سریعتر از رقیب اصلی خود Apache می باشد و با ویژگی های بهتر خود از جمله همزمانی بالا استفاده کمتر از حافظه بسیار کارآمد می باشد.

NGINX سازگاری کامل با وردپرس دارد و به عنوان وب سرویس پیشنهادی از سوی وردپرس معرفی شده است.

FPM یک ابزار برای مدیریت پردازش است که دستوراتی که به سمت سرور برای اجرا می آید توسط این ابزار برای اجرا توسط FPM مدیریت می شود تا روند اجرا دستورات به صورت منظم مدیریت تا به سرعت همه پردازش ها پاسخ داده شود

PHP-FPM بسیار سریع‌تر از گونه‌های دیگر روند پردازش PHP عمل می‌کند

HHVM یک برنامه ای است که دستورات زبان PHP را اجرا می کند دستورات زبان PHP توسط مفسر این زبان با ZendEngine اجرا می شود اما HHVM توسط کامپایلر این دستورات را با سرعت بیشتری اجرا می کنند.

سریع‌ترین حالت کامپایل فایل‌های PHP توسط مفصر HHVM می‌باشد.

OpenStackیک نرم افزار رایگان و قدرتمند برای کنترل و مدیریت رایانش ابری می باشد امکان ذخیره و سازی و کنترل حجم انبوهی از اطلاعات را به کاربر می‌دهد.

OpenStack برترین حالت ممکن ایجاد یک سیستم ابری و کارآمدترین راه‌حل مجازی سازی می‌باشد.

PageSpeed با کوچک کردن، فشرده‌سازی و ادغام فایل و … سعی در افزایش سرعت بارگذاری و با استفاده از مکانیزم‌هایی در کاهش حجم سایت و افزایش سرعت بارگذاری سایت می‌شود.

PageSpeed به شما کمک می‌کند که بدون نیاز به تغییر در کدهای وب سایت اقدام به فشرده‌سازی فایل‌های CSS, JS, Image, HTML, … نمایید و بالاترین امتیاز را از سیستم مطرح تست توسط PageSpeed بدست بیاورید.

PageSpeed از سوی تیم فنی گوگل معرفی و برنامه‌ریزی شده است و تاثیر بسیار بالایی در سرعت بارگزاری وب سایت شما و SEO – Search Engine Optimization سایت شما دارد.

سیستمی برای فشرده سازی که همانند deflate کار می کند اما فشرده سازی آن به مراتب بیشتر از deflate است و از سوی Google این الگوریتم بنا شده است. Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Opera, Safari از آن پشتیبانی می کنند.

SSD نسل جدید از هارد هستند که با استفاده از مدارات التریکی اطلاعات را درون مدارات خود نگه‌داری می‌کنند و این قابلیت باعث افزایش سرعت و دسترسی سریع تر به فایل‌ها می‌شود.

بستر ابری هاست وردپرس کارآ برپایه سخت افزار NVMe راه اندازی شده است که سریع‌ترین نوع سیستم ذخیره‌سازی اطلاعات می‌باشد.

MariaDB یک بانک اطلاعاتی قدرتمند است که انشعابی از MySQL است که با افزودن امکانات جدیدی به MySQL باعث افزایش سرعت و قدرت و کارایی آن نسبت به MySQL شده است.

MariaDB سریع‌ترین بانک اطلاعاتی سازگار با مدیریت محتوا وردپرس می‌باشد که سرعت پردازش درخواست‌ها برروی آن بسیار بالاتر از MySQL است.

تبدیل اطلاعات از MySQL به MariaDB به سادگی و توسط سیستم هاست وردپرس کارآ انجام می‌گیرد.

Cache یک سیستم ذخیره‌سازی اطلاعات است که اطلاعاتی که از سرور به سمت کاربران ارسال می‌شود را ذخیره می‌کند تا در صورتی که باز هم این اطلاعات نیاز باشد Cache به سرعت این اطلاعات را به کاربر تحویل دهد.

هاست وردپرس ما از خصوصیت FCGI Cache به همراه Memcache استفاده می‌کند به بهترین گزینه معرفی شده از سوی گروه وردپرس می‌باشد.

Naxsi یک نرم افزار تحت وب است که متن باز و رایگان می‌باشد و هدف آن جلوگیری از انواع حملات به سایت‌ها است و با استفاده از مکانیزم هایی قابلیت تعریف رفتار‌ها و یا یادگیری رفتار‌ها را دارد.

NAXSI یک هوش مصنوعی بسیار قوی دارد که خودش را در لحظه سازگار با وب سایت شما می‌کند و اقدام به یادگیری اطلاعات و روند وب سایت شما می‌نماید تا در هر شرایطی از وب سایت شما در مقابل حملات محافظت نماید.

سرعت بخشیدن به وردپرس هنر ماست

سرعت بارگزاری وب سایت جز اصلی‌ترین اولویت‌های یک وب سایت می‌باشد. بارگزاری سریع وب سایت کمک می‌کند مخاطب شما شیفته وب سایت شما گردد و کاربر وفادار شما بماند.
دو راهکار اساسی در بارگزاری سریع وب سایت به شرح زیر وجود دارد که شما با رعایت آن می‌توانید وب سایتی سریع داشته باشید:

 • بهینه سازی مدیریت محتوا که شامل قالب، ماژول‌ها، افزونه‌ها، فایل‌های مرتبت با قالب، فایل‌های استفاده شده در داخل وب سایت
 • سرویس میزبانی وب و هاست بهینه‌سازی شده برای مدیریت محتوا با ماژول و افزونه‌های خاص نصب شده برروی آن برای بارگزاری سریع‌تر وب سایت

وردپرس کارآ هر دو راهکار را پوشش می دهد

هاست وردپرس ما هر دو موضوع مربوط به مدیریت محتوا و سرویس میزبانی وب را پوشش می دهد و موارد را برای شما رفع می کند.

سنجش هاست وردپرس

بسادگی وضعیت خودتان را بسنجید…

وب سایت وردپرس کارآ توسط سیستم مای مطرح بررسی سرعت زیر سنجیده شده است و نتایج آن به شرح زیر می باشد.

هاست وردپرس چگونه عمل می کند ؟

به طور حتم عملکرد سیستم های نوین و کارآمد تاثیر بسزایی در زمان پردازش و سرعت پاسخگویی یک سیستم دارد. اما این تاثیر چه مقدار می باشد ؟

تفاوت هاست وردپرس کارآ

واحد نمودار بالا براساس ms می باشد که سرویس بهینه سازی شده توسط هاست وردپرس با رنگ قرمز و سرویس هاست معمولی با رنگ آبی مشخص شده است.

NGINX: سریعتر وب سرویس

NGINX سریع ترین و کارآمدترین وب سرویس حال حاضر سرویس های میزبانی وب و هاستینگ می باشد. این وب سرویس محبوب سریع تر از آنچه انتظار دارید عمل می کند و درخواست ها را در کوتاه ترین زمان ممکن پردازش می کند.

امکانات NGINX و مدل پردازشی آن مثال زدنی است و این وب سرویس، سرویس معرفی شده توسط تیم فنی وردپرس می باشد که بهترین کارایی آن مدیریت محتوا برای پردازش درخواست ها توسط NGINX قابل انجام است.

پردازش NGINX به مراتب سریع تر از Apache و LiteSpeed می باشد.

مقایسه کارآمدی وب سرویس

Apache + mod_php
Apache + fcgi
Apache + PHP-FPM
LiteSpeed
NGINX + PHP-FPM
NGINX + HHVM

PageSpeed: غول بهینه سازی

بهینه سازی را با PageSpeed به اوج برسانید… PageSpeed به شما این امکان را می دهد که فایل های قالب خودتان را به سادگی و بی نیاز از افزونه یا کدنویسی خاصی Minify و Combine نمایید.
این امکان منحصر بفرد این خصوصیت را به وب سایت شما می دهد که تعداد درخواست های ارسالی به وب سرویس به حداقل برسد و مدت زمان زیادی را در بارگزاری وب سایت خودتان صرفه جویی نمایید.
همچنین PageSpeed فایل های شما را Minify یا کوچک سازی می کند که حجم وب سایت شما به طور چشمگیری کاهش می یابد و در نهایت اطلاعات انتقالی بین سرور و کاربر شما بسیار کاهش می یابد که موجب بارگزاری هرچه سریع تر وب سایت شما می شود.

برای شروع یک پلن رو انتخاب کن!

هاست وردپرس هیدروژن

 • رم (Memory Limit)
  512 MB
 • فضا
  500 MB
  • پردازنده
   نامحدود
  • پهنای باند
   نامحدود
  • نوع هارد
   SSD
  • بانک اطلاعاتی
   MariaDB
 • سرویس ها
  • Cache
  • HHVM
  • Nginx
  • PageSpeed
  • Naxsi
  • FPM

سالانه: 249000 تومان

ماهانه: 24900 تومان

سالانه: 249000 تومان

ماهانه: 24900 تومان

سفارش آنلاین مشاهده جزئیات