هاست وردپرس با طعم تند و تیز

هاست وردپرس سریع

تجربه نهایت سرعت هاست

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای وب سایت ها و وبلاگ ها می باشد. وردپرس به صورت یک CMS یا نرم افزار کدباز برای مدیریت محتوای سایت ها معرفی شده است. سایت های وردپرسی با تسفاده از افزونه های مختلف ساخته شده و نوشته شده برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می توانند انواع امکانات را در بر گیرند.

وردپرس با زبان PHP نوشته شده است و توسط سیستم بانک اطلاعاتی MySQL پشتیبانی می شود.

بهینه سازی وردپرس

وردپرس کارآ به بررسی دقیق این مدیریت محتوا و یافتن راهکارهای مناسب برای افزایش کارآیی این سیستم اقدام به راه اندازی هاست وردپرس یا سرویس میزبانی وب وردپرسی نموده است. خدمات وردپرس کارآ در این زمینه می باشد که با استفاده از تکنیک های مدرن میزبانی وب و تکنولوژی های بروز اقدام به افزایش سرعت، کارکرد و بهبود عملکرد این سیستم مدیریت محتوا می نماید.

هاست وردپرس ما یک سیستم معمولی نیست و با تکیه بر تیم فنی وردپرس کارآ و تحقیق و بررسی های انجام گرفته برروی این مدیریت محتوا راهکارهای نوین از سوی ما ارائه شده است که این امکان در نهایت فراهم شده است که بتوانیم سرویس هاست وردپرس را به صورت تجاری در اختیار شما قرار دهیم.

عملیات مهندسی و ساده سازی شده برروی این سرویس میزبانی وب به گونه ای بوده است که شما نیازی به تغییر در مدیریت محتوا خودتان ندارید و دانش فنی نیز از این بابت برای شما نیاز نیست. تیم وردپرس کارآ با ایجاد کنترل پنل مجزا در داخل سیستم کنترل پنل سرویس هاست این امکان را فراهم نموده است که خصوصیت های مختلف مدنظرتان را به سادگی برروی سرویس فعال نمایید.

تنها با ۳ حرکت ساده وب سایت وردپرسی خودتان را به وردپرس کارآ منتقل کنید.

سیستم وردپرس کارآ به سادگی هرگونه وب سایت وردپرس را به بستر ابری بهینه سازی شده خود در مرکزداده ایران یا خارج از ایران خود منتقل می نمایید و تنظیمات بهینه سازی را برروی وب سایت شما برای افزایش عملکرد بسیار بالاتر و بهتر وب سایت شما انجام می دهد.