هاست وردپرس با طعم تند و تیز

چرا وردپرس؟

تجربه نهایت سرعت هاست

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که که رایگان و منبع باز است و برپایه زبان PHP و بانک اطلاعاتی MySQL است. وردپرس بر روی سرور به راحتی نصب می شود. فقط کافی است چند تنظیم کوچک روی وردپرس برای هاست خود انجام دهید.

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا به صورت بلاگی است که در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳/۲۳% از ۱۰ میلیون وب سایت بررسی شده با سیستم وردپرس تولید شده است. وردپرس در سال ۲۰۰۳ منتشر شده است.  وردپرس تحت مجوز نرم افزار های متن باز انتشار پیدا کرده است.

وردپرس

سیستم مدیریت محتوا یک برنامه که به شما اجازه تولید تغییر سازماندهی و انتشار صفحات وب است. هدف سیستم های تولید محتوا مدیریت  ساده و کاربری آسان برای ساخت صفحات وب است. وردپرس هم اکنون بیش از ۸۰ درصد سیستم های مدیریت محتوا را شامل می شود.

وردپرس به دلیل آزاد بودن آن دارای پوسته های متنوع و فراوانی است. که هر پوسته در وردپرس خارج از رنگ و طرح دارای امکانات و ویژگی های مخصوص یا بیشتر نسبت به پوسته اصلی وردپرس دارد.

هر وب سایت امکانات مخصوصی دارد که وردپرس به راحتی امکان ایجاد امکانات را دارد و به راحتی می توانید افزونه ها بر روی وردپرس نصب کنید. وردپرس با بیش از ۴۲۰۰۰ افزونه در انواع موضوعات و امکانات، طراحان وب سایت را کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان وب سایت خود را بر پا کنند. البته پوسته های دیگری در سایت های مختلف ارائه می شود که تعداد بیشتر با امکانات متنوع تری در اختیار کاربران می گذارد.

پشتیبانی از وردپرس مزیت دیگر وردپرس است که که باعث شده است این سیستم مدیرت محتوا دیگر بهترین انتخاب هر طراح باشد. قطعا در زمان طراحی سایت نیاز به تغییرات در قالب خواهید داشت وردپرس دارای سرویس codex می باشد که برای شما همه دستورات وردپرس همراه با آموزش مثال و توضیحات دیگر ارائه کرده است و برای برنامه نویسان نیز که نیاز به تغییرات بیشتری حتی در قالب کد نویسی  می خواهد سرویس developer را ارائه کرده است. شاید با ذهنتان این فکر خطور کند که نیاز به دانش برنامه نویسی باید داشته باشید اما بعضی از سایت ها مانند generatewp این امکان را برای شما راحت کرده اند و با چند انتخاب و به صورت مرحله به مرحله کدهای  سفارشی شما را ایجاد می کنند

وردپرس همیشه در سیستم مدیرییت محتوا نوآور و خلاق بوده است و به همین دلیل محبوب و پراستفاده است. بیشتر امکانات در وردپرس به سرعت قابل ایجاد هستند و با استفاده از تکنیک های جدید صفحات وب واکنش گرا و کاربران را از برنامه نویسی تا حدود بسیار زیادی بی نیاز کرده است. وردپرس بسیار سازگار با سیستم عامل های وب مانند آندروید، ای او اس، ویندوز و … است و در همه دستگا ه ها می توانید سیستم را مدیریت و کنترل کرد. وردپرس از سیستم های و تکنیک های جدید به خوبی پشتیبانی می کند به همین دلیل مورد تایید گوگل و موتورهای جستجو است و توسط بسیاری از توسعه دهندگان وب توزیع می شود.

وردپرس با کاربران خود و طراحان تعامل و برای بهبود نقاط ضعف خود صفحه درون سایت خود قرار داده است و کاربران می توانند مواردی که درون وردپرس وجود ندارد را به تیم وردپرس پیشنهاد دهند و پس از رای گیری میان بازدید کنندگان طراحان و … این موارد در نسخه های بعدی اصلاح می کنند. این تعامل بسیار بر روی محبوبیت و تبدیل شدن به اولین نرم افزار تولید صفحه وب بی دلیل نبوده است.

Call Now Button