هاست وردپرس با طعم تند و تیز

Woocommerce

تجربه نهایت سرعت هاست
woocommerce

شخصی سازی فروشگاه تان

WooCommerce  کنترل بسیار زیادی به فروشگاه شما می دهد از امکان کنترل مالیات و بورس و سفارشی سازی کاربران،کنترل حسابرسی، از نصب و حذف امکانات جانبی و تغییر طرح ها و تغییر هر انچه که شما می خواهید در اختیارتان قرار می دهد. Storefront یک ابزار رایگان در وردپرس است برای طراحی پوسته مد نظرتان استفاده می شود. با استفاده از این ابزار شما می توانید طرح خودتان را بسازید و فروشگاه خود را با هر طرح و رنگی ایجاد کنید.

پشتیبانی از درگاه های خرید

WooCommerce   گزینه های پرداخت بسیار زیادی به شما می دهد که می توانید به راحتی از درگاه بانک ها برای خرید محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

وسیع و قدرتمند

WooCommerce که امکان کنترل کامل در برای صاحبان مشاغل و برنامه نویسان را می دهد. در WooCommerce   نگران امنیت اطلاعات خود نباشید، اطلاعات فروشگاه شما در محیط امن نگهداری می شود . کسب و کار شما هر چقدر بزرگ باشد WooCommerce   می توانند در هر مقیاسی استفاده کرد. و بیش از  ۳۰۰ امکان جانبی برای مدیریت کاربران ارائه می دهد.

WooCommerce

WooCommerce یک افزونه رایگان برای تجارت الکترونیک است که به وسله آن همه محصولات خود را به راحتی در محیط اینترنت بفروشید. WooCommerce یکی از محبوب ترین گزینه های تجارت الکترونیک است که با وردپرس سازگار است و هم اکنون بیش از ۳۰ درصد فروشگاه های آنلاین از این امکان استفاده می کنند.

WooCommerce  با هر زبانی موجود می باشد و می توانید برای هر کسب و کاری از آن استفاده کنید.

مطمئنا سیستمی با این حجم وسیع امکانات بسیار سنگین می باید اما هاست های که بسیار قدرتمند و پرسرعت باشند میتوانید به راحتی حتی نرم افزار های سنگینی مانند WooCommerce  را به راحتی اجرا و از ان استفاده کنید.

خرید اینترنتی

قابلیت توسعه

WooCommerce  توسعه پذیر و سازگار و متن باز مناسب برای ایده های برنامه نویسان ساخته  شده است بسیار قوی و برای هر مقیاس از مشتریان فروشگاه  خود در هر سطحی ساخته شده است که به راحتی اطلاعات خود را ایجاد ویرایش و تغییر دهند. همچنین با استفاده از API می توانید سرویس های بسیاری را با  WooCommerce تلفیق کنید. و از هر کجا در هرزمان و با امنیت کامل به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.