هاست وردپرس با طعم تند و تیز

هاست وردپرس چیست ؟

تجربه نهایت سرعت هاست

وردپرس مدیریت محتوا بسیار محبوب برای ایجاد وب سایت می باشد. این مدیریت محتوا نیاز به بستری برای میزبانی دارد که همان فضای میزبانی یا فضای هاست می باشد.

هاست وردپرس، سرویس میزبانی وب می باشد که کاملا بهینه سازی شده برای مدیریت محتوا وردپرس است. هاست وردپرس نهایت کارآمدی و کارکرد مدیریت محتوا وردپرس را بهمراه دارد و این امکان را برای صاحبان وب سایت وردپرس فراهم می کند که توسط هاست وردپرس بتواند بیشترین کارآیی و سرعت پاسخگویی از سرویس های مختلف درگیر در عملیات کامپایل و پردازش مدیریت محتوا وردپرس را داشته باشد.

وردپرس کارآ سرویس هاست وردپرس خودش را بدین صورت تعریف و پایه ریزی کرده است که توسط سیستم های نصب شده برروی سرویس هاست بالاتری سرعت پردازش را آن سیستم داشته باشد:

  • استفاده از WebServer محبوب و کارآمد NGINX برروی هاست وردپرس: NGINX کارآمدترین و سریع ترین وب سرور موجود می باشد که وردپرس کارآ برروی هاست وردپرس خود از این وب سرور استفاده می نماید. این وب سرور به عنوان وب سرور پیشنهادی از سوی تیم وردپرس می باشد و پیشنهاد اصلی وردپرس استفاده از NGINX است.
  • استفاده از بانک اطلاعاتی MariaDB برروی هاست وردپرس: MariaDB یک بانک اطلاعات سریع می باشد که کاملا سازگار با مدیریت محتوا وردپرس می باشد. این بانک اطلاعاتی سریع تر از MySQL عمل می کند که سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات برروی بانک اطلاعاتی وب سایت وردپرسی شما افزایش می یابد.
  • استفاده از PHP-FPM برروی هاست وردپرس: نکته کلیدی سرویس میزبانی وب وردپرس در کامپایل سریع فایل های PHP می باشد. PHP-FPM بسیار سریع تر از مدل های دیگر PHP اقدام به کامپایل می نماید و همچنین این امکان وجود دارد که از نسخه های PHP 5.4, 5.5, 5.6, 7.0 استفاده نمایید که با پیشرفت PHP سرعت و کارآمدی آن افزایش چشمگیری داشته است.
  • استفاده از تجهیزات ذخیره سازی SSD برروی هاست وردپرس: SSD نسل جدیدی از هارد دیسک ها می باشد که سرعت آن به نسبت مدل های قدیمی چندین برابر شده است. هارد SSD این امکان را فراهم می کند که بانک اطلاعاتی نیز سریع تر کار کند و همجنین بدون مشکل از FileCache استفاده کنید.
  • استفاده از PageSpeed برروی هاست وردپرس: PageSpeed یک افزونه بسیار مفید برای بارگزاری هرچه سریع تر وب سایت و کاهش حجم اطلاعات تبادل شده می باشد. این افزونه اقدام به Minify و Combine کردن فایل های مختلف می نماید که سرعت بارگزاری سایت را افزایش می دهد.
  • استفاده از NAXSI برروی هاست وردپرس: NAXSI یک سیستم محافظ می باشد در مقابل حملات بسیار مقاوم می باشد و از وب سایت وردپرسی شما محافظت کامل می کند.